Wprowadzenie » Vilitra » Vilitra 20mg (Vardenafil) 5 tabletek


        

Vilitra 20mg (Vardenafil) 5 tabletek

Nowość

Niedostępny

 

Numer produktu: 024
cena standardowa 100,00 zł
nasza cena bez VAT : 70,00 zł
nasza cena z VAT (0 %):
70,00 zł

Osłabienie potencji seksualnej jest zjawiskiem, z którym mamy do czynienia coraz częściej. Niewątpliwie warto z tym zjawiskiem walczyć. Aby było to możliwe, potrzeba znać przyczynę owych problemów. Można jednakże nim poznamy powody zaburzeń, sięgnąć po odpowiedni lek wspomagający. Mimo, że na rynku takich leków jest wiele, tym właściwym jest Vilitra. Jest to lek o udowodnionej skuteczności wspomagania. Odpowiednik bardziej znanej Levitry. Skuteczność jest przez producenta gwarantowana, o ile oczywiście będzie on przyjmowany zgodnie z zaleceniami zawartymi na opakowaniu.

Vilitra - zasady przyjmowania

Każdy lek wiąże się z określonymi zasadami dawkowania. W przypadku tego możemy mówić o konieczności zażycia na około 20 do 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Bez wątpienia jest to wystarczający czas na to, aby móc mówić o dobrym przygotowaniu. Poza tym warto zwrócić uwagę na:

- czas działania jednej tabletki utrzymuje się w organizmie aż cztery godziny,
- tabletka zachowuje swoje działanie nawet po wypiciu alkoholu,
- koszt jednej tabletki to zaledwie około 13 złotych.

Gwarancja skuteczności to nie wszystko, z czym mamy do czynienia. Tenże lek to także znikoma ilość możliwych do wystąpienia działań niepożądanych. Są one zasadniczo związane z niewłaściwym dawkowaniem. Lek ten nie zastąpi elementu podniecenia seksualnego, nie działa w sposób magiczny. Natomiast z pełnym przeświadczeniem można wskazać na skuteczne wspomaganie występujących problemów z uzyskaniem pełnej satysfakcji seksualnej.

MmQxMTgwMW